Hirdetés

2017. szeptember 23., szombat

Gyorskeresés

(#1) HussarF

Műanyag hegesztés
Fújni meg úgyis kell, ügyes fényezőhöz vidd, akkor nem fog elütni a szín.

(#2) Blindmouse válasza HussarF (#1) üzenetére

Blindmouse
(senior tag)
LOGOUT blog

Hagyd rajta. Műanyag, meg nem rohad. Presztízse nem lesz kevesebb a kocsinak. Senkit nem zavar, max téged.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#3) szaniszlokar

szaniszlokar
(kvázi-tag)

Nekem is van egy 2004-es gyártású Ignisem a II-es Swift mellett.
Vezető oldali napellenzőre lenne szükségem, de nem találok bontottat sehol. A gyárit, tükörrel 15.000 Ft környékén találtam a neten, de annyit nem szeretnék érte adni.
Látott esetleg valaki olcsóbban valahol?
Köszi!

(#4) merkucyo

merkucyo
(fanatikus tag)

Ügyesebb fényezőnek meg kell tudni oldani a problémát 30-40e ft ért.
Ez alatt azt értem, hogy szépen szakszerűen van javítva, fényezve és nem üt el az autó többi részétől.

Blindmouse: egy igényes embert zavar, ha szét van barmolva a kocsija

Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

(#5) Samus

Samus
(PH! addikt)

Látogass el Facebookra, van Suzuki adok-veszek csoport. Jelentkezz, nézz körül, ha nem találsz, adj fel hirdetést a csoportban, vételi szándékkal. Nagy eséllyel találsz szürke bontottat egy húszas körül.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.''

(#6) bitpork

bitpork
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Én csak egy malac vagyok, de:
-szerintem nem vágás hanem horzsolás - legalábbis a képen nincs szétnyílva.
-polírt neki meg színre fújni.

Pár napja nekem sem adták meg a jobb kéz szabályt. Nem veszem túl komolyan. Ugyanakkor meg kell jegyeznem h 70k-ért nem hogy lököst nem kapnék, de még köszönni sem köszönnének nekem , uh nem drága az.

#eci ~~~ secundarium verecundiam

(#7) HussarF válasza bitpork (#6) üzenetére

Akinek majomra van pénze, legyen pénze banánra is :)
Nyilván, ha valaki Suzukit vesz, akkor nem azért teszi, mert túl sokat akar költeni alkatrészekre is.

(#8) bitpork válasza HussarF (#7) üzenetére

bitpork
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Az első mondatoddal maximálisan egyet tudok érteni. De olyan h olcsó autó, nincs 2000 után - szerintem.

(#9) Zsiráfapu

Zsiráfapu
(újonc)

Keresd őket: [link]
Amig Csepelen laktam hozzájuk hordtam az autót. Gyors, nagyon jó ellenben nem olcsó. Műanyagot is javítottak nagyon szépen.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#10) CounterBoci

CounterBoci
(senior tag)

Vagy ha érzel magadban erőt, töltetsz színre kevert sprayt. Gitt, párféle csiszolópapír, maszkolószalag, szórógitt, alapozó, festék és lakk. Húsz alatt megúszod, vannak remek oktatóvideók is dögivel ha szükség van rá.

(#11) Mr. Y

Mr. Y
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Huh, köszönöm szépen a sok tanàcsot, innentől elboldogulok.
Remélem hamar meg lesz. Annyira nem vészes egyébként, mert 2 csík PowerTape segítségével Csepel sziget-Miskolc-Tokaj-haza utat bejártam már vele, csak zavar. Mégegyszer köszönöm mindenkinek :R

pitpork; ha belököm akkor van elválás, tehát erőteljesen el van vágva. Azonban annyira felsorjásodott, hogy még ki is kellene marni, valószínűleg.

But who is watching the guardians?

(#12) bitpork válasza Mr. Y (#11) üzenetére

bitpork
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Akkor biza, hegesztés, csiszolás és fújás lesz a barátod. Viszont nem szabad spórolnod a festésen bármilyen drága is: egy barátomnak a márkaszerviz cserélte a teljes lökösét színkód alapján de elütött miután a kocsi már pár évet kapott napon. Jobb ha kikeverik rendesen :K

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.