Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    válasz Mr Dini #2 üzenetére

    Szerinted hogy éri meg a Google számára ekkora tárhelyeket adni?

    Úgy, hogy szerintem a felhasználók töredéke használja ki ilyen szinten a lehetőséget. Eleve ott elbukik szerintem a legtöbb embernél, hogy nincs se elég gyors, se elég megbízható netkapcsolata ilyesmihez. Még itthon is komoly gondok vannak ezzel, pedig ugye kiemelkedően jó a net magyarországon. Ha mondjuk 5-10 mbit-es feltöltésed van akkor azzal tényleg csak "véglegesen" archiválandó fájlokat tudsz ilyen módon tárolni, mert egyszerűen hajtépős a dolog.

    Gondolom a google nem kisker áron kapja a HDD-ket, szóval simán lehet, hogy már pár havi előfizu díjból megtérül neki mondjuk egy 3 TB-os egység (vagy isten tudja mit vesznek, azt hiszem fajlagosan az a legolcsóbb, de 1 éve néztem utoljára)

    Amúgy én is úgy gondolom, hogy tárhelyből sosem elég, de a technikai lehetőségek nálam se adottak nyamvadt 4-5 mbit feltöltéssel. Szóval maradok a local NAS-nál meg a havonta backupolásnál :D

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák