Új hozzászólás Aktív témák

  • futo001

    senior tag

    LOGOUT blog

    hege8888

    Én egy drágább nanocell LG-t vettem a fejlettebb procival, több memóriával, full array pro háttérvilágítással mert bejön a magic remote és a webOS.
    Lehet mostani fejjel QLED Samsungot vennék ugyanennyi pénzért, szebb a képe. Ne értsd félre, ez is gyönyörű, de a kontraszt és a feketék sehol nincsenek a QLED-hez képest. Majdhogynem felesleges a HDR, Dolby Vision stb támogatása, az array háttérvilágítás agyonvágja az egészet, 50x ennyi zónával talán még jó is lehetne.
    A hátrafele néző csatik sem tetszenek az LG tévéken, a Samsung oldalról elérhető csatijai szerintem praktikusabbak. Fura, hogy csak 1 HDMI ARC kompatibilis, az előző tévémen mind az volt, nem kellett vadászni melyik az (mert ráadásul nem is az 1-es).
    Emellett a magic remote is tud furákat produkálni, pl lag, vagy 1 gombnyomás 2-4x érzékelése.
    Arról nem beszélve, hogy a drágább modelljeikben nem szabvány tápkábel csati van a TV oldalán, így hekkelheted a kábelt vagy hosszabbítózhatsz, ha nem elég hosszú a gyári.

    Szóval meggondolnám még párszor mielőtt vennék (aztán lehet megint LG lenne, mert amúgy tök jó).

    [ Szerkesztve ]

    I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

Új hozzászólás Aktív témák