Új hozzászólás Aktív témák

  • bollokcs80

    Korrektor

    "Szerintem pont rossz az iparági stratégia: amikor egy felső-középkategóriás hardver mostanság magas képfrissítés mellett is bőven elég játékra és multitaskingra, épp a kamerától vár többet az ember..."

    Jól megfogalmazta Bone a gondolataimat. Nyilván a készülék összerakásakor adott, hogy egységnyi pénzért mi fér bele, de az utóbbi időben Androidos fronton mintha megállt volna az idő a kameráknál. Többször is leírtam már, hogy szerencsésebb lenne a mennyiség helyett a minőségre menni, a (felső)-középkategóriában lenne egy normál+ultraszéles páros, a felsőbb polcokon pedig a telefotó, ha már ez annyira prémium dolog (Lásd iPhone). El kellene már felejteni ezeket a viccnek is rossz marko- és egyéb szenzorokat. :U

    Én kifejezetten szerencsésnek érzem magam, hogy tavaly még akciósan kifogtam az OP7T-t egy rendes kameratrióval, ebben az árkategóriában azóta sincs hasonló (talán az S20 FE-t kivéve). Igaz, a tesztjében Bone lehúzta a képminőséget, én maximálisan elégedett vagyok vele, dacára annak, hogy az OP nem töri magát a régebbi modellek szoftverének reszelgetésével.

    A másik, érthetetlenül "luxus" funkció a Qi töltés, egy ilyen telóban már lehetne egy 10-15W-os opció (a csúcstelókban meg még gyorsabb, ha már számháborúzni akarnak).

    Egyébként jó vas, a 870 bőven elég, a RAM/tárhely meg szerintem sok is :D

    [ Szerkesztve ]

    B.Cs.

Új hozzászólás Aktív témák