Új hozzászólás Aktív témák

  • Thomboy83

    csendes tag

    Sziasztok!
    Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok,hogy kinéztem 2 telefont,az egyik a Lenovo P2, a másik a Lenovo Moto Z Play. Mindkettőt ugyanúgy a Lenovo gyártja és a P2 teló hátlapján legalul említés is van a Motorolára is "Manifactured by Motorola Mobility LLC". MM-ben láttam,de ahogy nézem a P2 Mobilarénás tesztben a fotón is ez áll a készülék hátlapján a Lenovo felirat alatti két sor második sorában.
    Méretileg azonosak,specifikációban is azonos felszereltségű, P2 mondjuk 4Gb,a Moto 3Gb ram de a Moto stock android miatt azonos sebességet mutat a P2-höz viszonyítva.
    Mindkettő meg fogja kapni a 7.0 androidot, a Moto az alapból az újdonság miatt,és P2 is meg fogja kapni áprilisban hivatalos hírek szerint, így támogatottság megvan mindkettőnél. Ahogy néztem majdnem egyszerre jött ki ez a két készülék az internetes oldalak szerint.
    P2 5000 mAh feletti akksival bír, de ahogy olvastam a Moto is rendkívül jól bírja és readásul a Motoban gyorstöltés is benne van.
    Teszt videókban azonos gyorsasággal bír mindkettő, néhol a P2 nyitja meg gyorsabban egy játékot, néhol a Moto, de alapvető feladatokban azonos.
    A P2 100000Ft míg a Moto Z Play 130000Ft. Megéri ezt az árkülönbséget?
    Tudom mindenkinek a saját készüléke felé hajlik a keze,de kíváncsi lennék azok véleményére akik használják.

Új hozzászólás Aktív témák