Új hozzászólás Aktív témák

  • Somatom

    veterán

    válasz zsoltzsolt #1745 üzenetére

    Csak az nem mindegy, hogy miért nem. Ha azért, mert olyat várok el egy készüléktől, amit az nem tudhat, akkor én vagyok a hülye. De, itt nem ez a helyzet. Amit én szeretnék, azt ez a teló (és a kiegészítői) nem csak tudhatná, hanem tudnia kellene. Konkrétan emberi mulasztások (értsd: szoftveres hibák) miatt nem tudja. Ez bosszant igazán. Nem értem, hogy hogyan adhatnak ki ilyen silány szoftvereket. Ne tudd meg, hogy hányszor képzeltem el vezetés közben, hogy ott ül mellettem az Incipio Vehicle Dock szoftverfejlesztője és ahányszor megáll a lejátszás a néma kamera figyelmeztetés miatt, annyiszor fogom meg a tarkóját és verem a fejét a műszerfalba. De, hasonló nevelő céllal szívesen meglátogatnám a Lenovo szoftverfejlesztőit is. Hozzáadok a telóhoz egy "biztonságos BT eszközt" (pl. az egeret) és nem tudom kikapcsolni a zárképernyőt, miközben ujjnyomattal egyből a home -on vagyok? OK, legyen! De akkor miért nem lehet egérrel feloldani? Nem arról van szó, hogy elméletileg sem lehetne, hanem arról, hogy egérrel nem lehet akkorát húzni a zárképernyőn, hogy az feloldódjon. Elindul a húzás, de minden esetben visszaesik. Mi ez, ha nem csúf szoftverhiba?

    Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Új hozzászólás Aktív témák