Új hozzászólás Aktív témák

  • dabadab

    titán

    válasz Abu85 #18 üzenetére

    Nem néma csend a válasz, hanem többször le lett írva, hogy nincs egyértelmű jogi álláspont a cloud gaming szempontjából

    Mármint úgy érted, hogy te többször leírtad, bármi konkrét megalapozottság nélkül?

    Valószínű, hogy hasonló a jogi helyzet ahhoz, ami a YouTube esetében van, hogy a tartalom attól még nem lesz a YouTube-é, hogy oda felkerül, tehát a tartalom tulajdonosának jogában áll a YouTube-on keresztül az elérhetőséget korlátozni

    Húb+
    Remélem, ezt komolyan mondtad, mert viccnek durva lenne.

    De muszáj nyilatkoznia a jogtulajdonosoknak arról, hogy az NVIDIA számára biztosítja a streaminghez szükséges licenceket

    Hol láttál te ilyet? Én az Nvidia részéről csak annyit láttam, hogy lesz egy "opt-in process", szó sem volt licenszekről.

    Ha úgy működne ez, ahogy te elgondolod, akkor ki se kerültek volna a játékok a szolgáltatásból

    A való élet ennél jóval bonyolultabb. Csak az, hogy valakinek jog szerint igaza van, nem feltételenül jelenti azt, hogy érdemes belemenni egy elhúzódó, költséges és ellenségeskedést szülő jogi procedúrába. És ismétcsak: egyetlen résztvevő sem állított semmi ilyet (a meglehetősen homályos és nyilvánvalóan marketingesek által írt codemasterses nyilatkozatot direkt hagytam figyelmen kívül, de ezt már akkor is megmondtam, amikor kiadták).

    DRM is theft

Új hozzászólás Aktív témák