Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ezekiell

    veterán

    válasz #86564352 #434 üzenetére

    Nagyon le vagy ragadva az Epicnél, ez marhára csak nem arról szól ám. Rengeteg app van, ahol nincs más opció (weblap/fizikai bolt/akármi), csak az IAP. Ott tényleg nincs más lehetőség.

    Én teljesen értem, hogy te semmi változást nem akarsz, mert így a secure meg mittudomén, de azt nem tudom megérteni, hogyan képes bárki józan ésszel alternatív IAP fizetési módok ellen érvelni... Megmaradna a kedves Apple IAP, lehetne használni, köttelező is lenne mindenhova betenni, hurrá, használhatod, semmi bajod se lesz semmivel, minden ugyanaz, mint most - aki meg nem akarja, az nem használja, és fizet más módon, és a developerek se szopnak akkorát, mint most. A usereknek ez csak jó lenne, de vannak akik önzetlenül inkább az Apple érdekeit nézik :)

    (#435) Giovan! az Apple IAP csak egy payment processor, ott milyen ellenőrzés van, amit mondjuk egy Stripe nem tud? Nem mondtam, hogy könnyen szétválasztható, azt mondtam, hogy szerintem mi lenne a jó. Ettől még nem lesz igazam (de nem is tévedek :) )

    [ Szerkesztve ]

    Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

Új hozzászólás Aktív témák