Új hozzászólás Aktív témák

  • hamyka

    senior tag

    Széép jó regggeeelt mindenkineeeek :D

    Nos....

    Mielőtt íde írnék bármit is, leszögezem hogy nem dolgozom egyik internet szolgáltatónak sem, illetve netem van, de mobil netem az még nincs :D

    szóval....

    Upc mobil internetről faggatnálak én is titeket :D

    Engem az érdekelne hogy tegyük fel megveszi az emberke a upc-nél az 1 giga adatforgalmú mobil netet max 2000 ft-ért kér hozzá sebesség növelő opciót 600 ft-ért/hó így a net: 2600/hó lenne, ez mind és szép jó lenne de!

    Még mindig ott a de!!

    Meg eszi az emberke azt az 1 giga adatforgalmat nagyon gyorsan, le lassul a sebessége de kért sebesség növelő opciót mennyi lesz a sebessége?

    az odáig okés, hogy korlátlan de olyan lassú lesz hogy használhatatlan :D

    a komolyabb csomagja a upcnek 6b és 6500 ft, meg vannak ezek örülve?

    akkor inkább megveszem a telenortol a 8000 ft-os csomagot, jo oké lehet nem tökéletes de 240 giga csak többet ér mint 6 gb!!! vagy nem gondoljátok??

    esetleg ott a feltöltőkártyás megoldás, de ember!! kinek van arra pénze hogy állandoan töltögesse fel pénzel? és ráadásul 5 gb 6000 ft? hípernethez meg 3600 ft-ért kapok 10 giga + adat forgalmat...

    vagy lehet menni a t-home-hoz 11990 ft-ért/40 giga, oké hasítasz mint a nem tom mi de aztán fizess :D

    én úgy látom hogy hípernet a legjobb adatforgalom szempontjából, néztem a térképet elméletileg elég jó a lefedettség, meg a közelben is van :D

    de ha tudtok jobb megoldást érdekel :D

    Comodó új távlatok...........

Új hozzászólás Aktív témák