Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz orion1025 #1 üzenetére

    "Könnyebbé vált az ismerkedés... De hogy?" - Akkor neked még nem sikerült neten keresztül ismerkedni?
    "a való életben meg csak egy búzacsíra" - Szerintem Te még nem találkoztál igazi trollal interneten. Ha ennyire kiborít egy-két ember, vigyázz, nehogy öngyilkos legyél. A való életben teljesen normális, de interneten egy igazi sátánfióka.
    "Az egész mobilozás már a társadalom rákfenéje lett" - mocskos Bell, hogy merészelte egyáltalán feltalálni a telefont! :D Sőt, a TV feltalálóját is ki kellett volna hamar nyírni! Internet??? Na neee! Húzzuk ki a dugót!
    "nem tudom hogy képesek emberek naphosszat nyomkodni" --> nem gond, majd ezek kihalnak, ez a természetes. Japánban még nem voltál, ott megy brutál durván a digitalizáció, emberi érintkezés furcsa érzéseket kelthet néha.
    Igyál meg egy kávét, menj ki a szabadba levegőzni egy picit, szép a természet, nincs tele rengeteg negatív energiával. ^^ :U

    Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

  • válasz orion1025 #21 üzenetére

    Várjunk, várjunk ... vagdalózol mindenféle példával, kitalálsz valamit, hogy szerintem hogy van ez, vagy az.
    "Ahogy gondolod, de ha neked az normális, hogy mondjuk egy családi összejövetel alkalmával mindenki a telefont b@ssz@, akkor csak gratulálni tudok."
    Nem mondtam, hogy normális, ne tereld a szót további példával ... "mondjuk"

    "Én is sok dologra használom a mobilt (meg sajnos muszáj...), de hétvégén fosom telibe, gyakorlatilag reggel meg este nézek rá, a köztes idő meg nem igazán érdekel, nincsenek rángásaim meg elvonási tüneteim ha nincs közelemben és nem érhetek hozzá." - Ki mondta, hogy függő vagyok vagy hogy én mire használom? :F

    Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

Új hozzászólás Aktív témák