2019. május 22., szerda

Gyorskeresés

(#1) bambano

bambano
(Jómunkásember)

"Mivel robbanthat az Apple októberben?": akkumulátor töltővel...

lezso6 szerint a user: rossz számtech karmája van | @netik: There is no Internet of Things. There are only many unpatched, vulnerable small computers on the Internet.

(#2) .mf

.mf
(PH! kedvence)

"Mivel robbanthat az Apple októberben?

A cég tarsolyában még számos újdonság lehet, amelyekkel még nagyobb káoszt okozhatnak a karácsonyi időszakban."

Szerintem egy 2-es metróba rejtett bombával, azzal tuti még nagyobb káoszt okozhatnak, ami karácsonyig is kitart ;]

(#3) aprokaroka87

aprokaroka87
(PH! kedvence)

Ezt a clickbait cikk címet ki találja ki? :D

(#4) moleculez válasza .mf (#2) üzenetére

moleculez
(PH! addikt)

Az biztos!:DDD

"Nem vagyok pesszimista. Az nekem úgysem menne...@abusalempictures

(#5) doooo

doooo
(őstag)

Mivel, mivel... amivel minden évben. A szokásossal. :DDD

(#6) bambano válasza aprokaroka87 (#3) üzenetére

bambano
(Jómunkásember)

a könyvelő :P

lezso6 szerint a user: rossz számtech karmája van | @netik: There is no Internet of Things. There are only many unpatched, vulnerable small computers on the Internet.

(#7) Peppa válasza doooo (#5) üzenetére

Peppa
(kvázi-tag)

Nagyon szeretem azt amiben az Apple jó volt pl.: a 2015-ig bezárólagos macbook pro-k és a MacOS is nagyon bejön (bejött), de a mojave frissítést nézve lehet, egyre inkább azt érzem, büdös módon semmi sincs a tarsolyában. Kiábrándító.

(#8) Peppa válasza bambano (#6) üzenetére

Peppa
(kvázi-tag)

100%. A könyvelés irányítja már a céget és most ebben zseniálisak: profitot termelni. Anno olyan termékeket tettek le amik engem mindig lenyűgöztek. Amikor legelőször megláttam a MacOS-t, vagy a taptic touch padot, tudtam, hogy nekem ez kell. Most csak az áruk a kiemelkedő. Lineárisan tolják tovább azt ami a Jobs érában született.

[ Szerkesztve ]

(#9) Alibaba5 válasza Peppa (#8) üzenetére

Alibaba5
(kvázi-tag)

Tablet piac azért is halódott sokáig, mert a legtöbb 16/2-es volt sok pénzért, telefonban már lehetett kapni ennyi pénzért 32/4-eset ami elbírt a játékokkal és nemcsak netezgetésre volt jó. Ezért is vitték az ipadeket, mert az legalább jó volt hardveresen. Szerintem az idősebbek is felfedezik lassan, jobb mint asztali gépet tartani a netezésre, nálunk a szülők már rászoktak. Laptop is minek képnézegetésre meg netre.

(#10) bolvar

bolvar
(senior tag)

Egy frissített i5se-vel bár az árakat elnézve azt se adnák olcsóbban...:D

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#11) whited

whited
(PH! addikt)

Erről a Air utódról tudni valamit?

Eladó dolgaim, nézz be, hátha valami megtetszik :) http://hardverapro.hu/tag/whited#aprohirdetesei

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.