Új hozzászólás Aktív témák

  • Vargnatt

    tag

    Ó, remek, a Nagytesó ismét kimutatta a foga fehérjét... mondjuk nekem is rákérdezett, és én is reflexből a nemre böktem, de a menüpont ugyanúgy megjelent bal oldalt, és a rákattintva kiderült, hogy már 5 személyt követek automatikusan, meg 1 engem. A nyavalya essen ebbe a rohadék kémkedő társaságba! Már tényleg kezd elegem lenni belőlük! :(((

    Lehet át kéne menni a hotmail-es fiókomba, amit eredetileg kizárólag msn miatt hoztam létre, és kifejezetten spamgyűjtő címnek tartottam fenn, amelyiket megadhatom nem teljesen megbízható oldalakon. Ehhez képest gyakorlatilag semmiféle előre nem kalkulált spam nem érkezik oda (igaz, nem is adtam meg túl sok helyen). Viszont ahogy most próbálkozok vele, ritka szarul megy Opera alatt... kár, pedig azt hittem, már kezdem megszeretni a MS szolgáltatásait, a Bingre is egyre jobban szoktatom át magam, és nem is rossz (mondjuk a képek találati listájáról most konkrétan nem tudok képet megnyitni, szintén Opera alatt...)

    Egyébként én már ált. isk. 7. vagy 8. osztálya óta Freemail-es vagyok (jelenleg ötödéves fősulis vagyok, szóval cirka 10-11 éve), és nekem bejött. Persze, mindig tetűlassú, és nehézkes volt, Opera alatt pedig gyakorlatilag használhatatlan, de ez utóbbi szerencsére megoldódott az újban. Úgyhogy maradok. Lassú, bénácska, de a miénk :) És legalább nem zümmög ki semmit rólunk a hátunk mögött...

    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. (Mohandas Gandhi)

Új hozzászólás Aktív témák