Hirdetés

2018. szeptember 20., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) atike

atike
(PH! nagyúr)

"Az online adatvédelmi aggodalom is előkerült a gyerekeknél"

Vicces, pont hogy kiadják a statisztikákat róluk és akkor jönnek az aggodalmakkal... :DDD

(#2) Polllen válasza atike (#1) üzenetére

Polllen
(PH! nagyúr)

Pont az ad aggodalomra okot, hogy ilyen statisztikájuk van. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#3) opr válasza atike (#1) üzenetére

opr
(őstag)

Igen, vegre eljutottunk abba a csodas korba, hogy ha kapsz egy levelet, amiben az all, hogy mindent tudok a gyerekedrol, akkor nincs kit pofanverni... :(

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#4) t72killer válasza atike (#1) üzenetére

t72killer
(Jómunkásember)
LOGOUT blog

+#2-3: nagyjából... Azaz a szülői felügyeletet simán átnevezhetjük "Kaspersky felügyeletnek". És persze ugyanezt csinálja a gugli, microfosch, apple, ...

"A win98 biztonságos, ui már vírust sem írnak rá 10 éve."

(#5) MaCS_70 válasza Polllen (#2) üzenetére

MaCS_70
(PH! kedvence)

Miért is?

Vagy esetleg jobb lenne, ha fogalmunk sem lenne a minket körülvevő világról, ergo egy csomó, a gyerekeinket is érintő potenciális veszélyről?

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#6) Polllen válasza MaCS_70 (#5) üzenetére

Polllen
(PH! nagyúr)

Itt nem a körülöttünk lévő veszélyekről van szó, hanem a gyerekek böngészési szokásairól. Vagyis arról, amit már megnéztek.

Egy szülő ezt azért a Kapersky nélkül is meg tudja oldani, már ha neveli és nem eltartja.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7) opr válasza MaCS_70 (#5) üzenetére

opr
(őstag)

Ez most kicsit olyan volt, mint az az erv amellett a gusztustalan, embertelen es irritalo gyerekporaz mellett, hogy "miert, szerinted akkora baj, ha tudom, hol van a gyerek?!" :W

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#8) MaCS_70 válasza opr (#7) üzenetére

MaCS_70
(PH! kedvence)

A gyerek nyomkövetésre gondolsz? Mert szerintem egy időszakban nagyon is hasznos.

Azt pedig, hogy egy szoftver, aminek a feladata pontosan az internetes forgalom felügyelete, és ezen keresztül a jövőbeli fenyegetések elhárítása, teljesen hivatalos tájékoztatás mellett anonim adatokat gyűjt, amik nem mellesleg a továbbfejlesztése mellett a szélesbb körű kockázatkezeléshez is szükségesek, szerintem ép ésszel nem kifogásolható.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#9) opr válasza MaCS_70 (#8) üzenetére

opr
(őstag)

Nem, hanem a gyerekpórázra. Egyre több "szülőnél" látom, és mindig konkrétan a hideg ráz a gondolatától is, hogy van olyan, aki ezt konkrétan képes használni. :(

[ Szerkesztve ]

(#10) t72killer válasza opr (#9) üzenetére

t72killer
(Jómunkásember)
LOGOUT blog

Igen, elképesztő, erősen viszket a tenyerem, ha ilyen szülőt látok, erőt kell magamon venni, hogy ne szedjem le a gyerekről és tömjem az idióta mami/papi szájába a cuccot :((

"A win98 biztonságos, ui már vírust sem írnak rá 10 éve."

(#11) lezso6 válasza opr (#9) üzenetére

lezso6
(VARÁZSLÓ)

Gondolom egyszerűbb egy ilyet venni, mint foglalkozni a gyerekkel.

Primitív kérdésre nincs helyes válasz. – A hsz nyomokban iróniát tartalmazhat! – Boldogok a lelki szegények, mert övék a facebook üzenőfala.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.