Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • norvik

    aktív tag

    válasz stemplar07 #400 üzenetére

    A telefonok egy jó darabig nem fognak érdekelni. Ha sok olyan ember lenne, mint én, a gyártók biztosan nem lennének túl boldogok. Sok válogatás után ebben a telefonban megtaláltam azt, melyben a legkevesebb a kompromisszumok száma, és még jól is szól. Évekig maradni fog. Az első okostelefonok egy Motorola Milestone 2 volt. A mags idejében remek telefon volt, a régi androidok jól futottak rajta, nem éreztem lassúnak. És volt kihúzható fizikai billentyűzete. A kisebb és nem a legjobb érzékenységű kijelzők korában gyorssá tette a gépelést. Akkor még Swype sem volt, amit ma használok. Évekig használtam, teljes elégedettséggel. Soha nem volt rossz, ma oda is jól működik. Főzött romokkal még lehetett frissíteni, de azokkal már túl lassúvá vált. Eljárt felette az idő. Remélem, hogy ez legalább addig kitart. Mivel nem játszom, a naprakész hardver nem túl érdekes. Böngészésre, a szokásos appjaim futtatására, ez több, mint elég. A jó zenélésre alkalmas vas, megint csak amellett szól, hogy ne akarjam cserélni.

Új hozzászólás Aktív témák