Új hozzászólás Aktív témák

  • RetepNyaraB

    veterán

    válasz MasterMind #998 üzenetére

    Nekem (bár nem V20-on) volt Nillkin, X-protector és többfajta 1200 forintos kínai webshopos üvegfólia (amely valójában kompozit anyag, üveg réteggel is).. Elképzelhető, hogy a Nillkin, X-protector kicsit keményebb, mint az olcsóbb többi, tehát picit később kezd karcolódni, de ez sem biztos. Viszont mindegyik pontosan ugyanúgy reped el, ha oldalirányú behatás éri (úgy vered oda valamihez a telót, hogy pont az üveglap éle koccan). Ennek fényében én maradok az 1200 forintosnál, évente úgyis le kell cserélni vagy azért, mert szétreped, vagy azért, mert karcos lesz.
    A gumikesztyű pedig csak magad szivatása, gyakorlati haszna nincs (szerintem). Vonzza az anyagszálakat is.
    A lakás legpormentesebb részén kell csinálni a dolgot, ez talán a legfontosabb. Nagy valószínűséggel ez a hely a fürdőszoba esetleg pincében a mosókonyha, ha van ilyen. Kínosan ügyelni a kijelző pormentességére, tehát az utolsó nedves-száraz-antisztatikus letörlés után lehetőleg azonnal menjen rá az üveg. Még így is esélyes pár rohadt kis szálacska, porszem.

    [ Szerkesztve ]

    "I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

Új hozzászólás Aktív témák