Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Tillu70 #980 üzenetére

    sose értettem mikor valaki rajtahagyja a "fóliát" dolgot.

    ismerősöm pl.:
    - számítógépházon rajta a gyári fólia az előlapon, az oldallapon (plexin),
    - monitoron rajta hagyja a fóliát (már 4. éve)
    - 2 éves tvje a falon, a peremén a fólia rajta.
    - a tvje távirányítója is ilyen "fényes fajta" fóliával volt borítva.. vagy fél évig láttam rajta ahogy, "természetes módon" a használattól hámlik le.. szép látvány volt :D
    ... utóbbin csak emiatt nincs már fólia... bár nem meséltem neki róla egy másik ismerősnél "becsomagolják" a távirányítót abba a "hőre zsugorodó" vákuumfóliába és úgy használják (a magyarázat az volt rá, ha beleesik a levesbe(!) ne legyen baja... ok :D ).. ha tudna erről a "módról" biztos kapna utána :) ...

    szerintem undorítóan néz ki a dolog, egy kicsit se "élvezi" a valódi kinézetét a dolognak, azzal magyarázza, hogy szeretné ha nem sérülne meg és szép maradna.. de fóliával szerintem nem szép...

    relatív próbálok vigyázni a dolgaimra, de azért nem kezelem a dolgot "hímes tojásként".. noha nem "rongálom" felesleges dobálással, és azért a telefonomon van védőtök és kijelző üveg(?) fólia..

    nem azt mondom, hogy az eseteben is erről van szó, de nekem csak addig maradt a hátán az a "kemény lap" amíg meg nem jött valami tok szerűség.

    Ha én most az enyémet elakarnám adni (kb 3 hónapos), akkor 100e-ért meghirdetném és 90e körül már lehetne "vinni" ha alkud valaki és szimpatikus a vevő.. de nem adom el (még).. talán majd egyszer, bár akkor már értelem szerűen, valószínűleg nem ennyiért.

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák