Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    LOGOUT blog

    Múlthét pénteken készítettem még ezt a képet:

    Őszintén.. szerintem egy telefontól ez nagyon jó minőség.. külön kinyomtattam, hogy úgy is megnézzem, hogy "mit" veszít, vagy ad vissza nyomtatásban (úgy is kellett nyomtatnom valamit, hogy be ne száradjon a nyomtató).. többet veszített a nyomtató miatt részletvesztéssel (HP Photosmart 6510) nagyító alatt lehetett látni a "festék részecskéket". De simán csak így otthoni nyomtatásban a minőség nagyon jó .. Persze a másfél hét alatt több fotót csináltam és azért nem mindegyik sikerül jól, de úgy a képek 70%-a (jó, napfényes fényben 90% simán) kb. ilyen minőségben sikerül. Ez mondjuk az első OIS kamerás telefonom, hasznos dolog.. főleg az esti képeknél nehezebb "zavarba hozni".. na meg videónál jó "járkálás" közben.

    és mielőtt jöttök, hogy a rendszámot kitakarhattam volna... saját autóm :)... ilyen autót se tart az aki "normális" :DDD azért van ez, mert csak keveseknek van ilyen ... mondjuk mióta megvan (2,5 éve) azóta az ára duplázódott a piacon a még elérhető példányoknak

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák