Új hozzászólás Aktív témák

  • MasterMind

    tag

    válasz Kofka04 #711 üzenetére

    Pár évvel ezelőtt, én is olyan szemellenzős Apple fanatikus voltam, mint amilyet most Te a hozzászólásodban prezentáltál a Samsung okán. Mondjuk én sosem adtam hangot ez irányú véleményemnek online fórumokon, max csak a haveroknak osztottam az észt. Továbbra is szeretem a készülékeiket (stabilitásban nehéz őket megfogni), de aztán most úgy fest, hogy benőtt a fejem lágya, meg láthatóan az Apple már minden, csak nem innovatív.

    Több mint egy hete nyúzom, az akkuideje tényleg nem túl acélos, de nálam van mindig egy külső is, amit nem esik nehezemre használni. Számomra sosem volt szempont, hogy bírjon ki egy hetet, meg ilyenek, amennyiben megfelelő mennyiségű egyéb szolgáltatással ellensúlyozza. Már pedig azt kaptam bőven.
    Sikerült hozzá csinálni egy "High impedance" adaptert, így a 40ohm-os fülesem is komoly erősítést kap. Lenyűgöző hangja van veszteségmentes formátumot hallgatva.

    (#708) joelke HU: "Teszem azt megveszem a partnerotól és megnyekken a cucc, akkor a hajamra kenhetem?"

    Nem jók az esélyeink, az biztos. Remélem senki nem jut el odáig, hogy gariztatni kelljen.

Új hozzászólás Aktív témák