Új hozzászólás Aktív témák

  • norvik

    aktív tag

    Ez a rész, vagyis amit erről a számról írok, rövid lesz. Egyenértéküek. Egyik sem jobb a másiknál. Pont ugyanazt hozzák. Talán azért, mert itt csak részletek vannak, de nincs nagy dinamikai eltérés. Akkor még egy utolsó.Legyen komolyzene, Négy évszak. Szintén SACD. Telefonon kezdek.
    Meseszép. Jó a tér. A zenészek nincsenek összezsúfolva. Pontosan "látni" a szólisták helyét. Nem tudom, hogy mikrofonozták, de igazi 3d-s élmény. Keresem azt a részt, ami alkalmas lesz a többszöri meghallgatásra. Meg is van, 12-es szám, ősz, harmadik tétel. Nagyon jó. Átölel a zene, itt vagyok a koncerten. Van dinamika is. Öröm hallgatni. A végen hallatszik, ahogy leteszik a vonókat. Fennséges, nagyszabású. Nézzük az iBasso-t.
    Van különbség, de minimális. Mélyebbre megy, és az a fránya dinamika. Ebben mindenképp erősebb. Ha anno egy telefon csak fele ennyire jó lett volna, soha nem veszem meg az iBasso-t. Maximálisan elégedett vagyok vele. Kicsit sem csalódás, már csak azért is, mert nem vártam el tőle A&K 240 minőséget. Ha megkapná az iBasso erősítőjét, világbajnok lenne. Ha az iBasso kapna meg a DAC részét, hát az is sokkal többet tudna nyújtani. A V20 tudja azt, amiért létrehozták. Fizikai képtelenség lenne ennél komolyabb erősítőt bele préselni. Ha mégis meg történne valahogy, hát nem tudnánk megfizetni. És ha kicsit számolunk, így is olcsó. Egyezer egy felső kategóriás telefont kaptunk, nagy belső tárhellyel, rammal. Jó duál kamerával, kivehető akkuval, sd kártya foglalattal, fémházban, egész jó kijelzővel. Mellé pedig egy iBasso DX 50-et biztosan verő audio lejátszót. Ha előre tudtam volna azt, hogy milyen lesz a véleményem a hangjáról, akkor is megveszem. Mert nagyon jó. De hát könyörgöm, mi a fenének várnánk el high end hangot, egy zsebre vágható készüléktől?

Új hozzászólás Aktív témák