Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz DraXoN #2521 üzenetére

    Az eddigi tapasztaltaim:
    tagnap este úgy 19 körül raktam be az akkut, 49% töltöttségről indult.
    Az utóbbi élményeim miatt.. gondoltam majd gyorsan lemerítem... egész este (önmagam telefonhasználati szokásaihoz képest) nyomkodtam.. és másnap reggel is..
    csináltam közel 3 óra kijelzőidőt, de "meguntam" másnap délután (ma délután) 2 körül és 9% hátralevő töltöttséggel rádugtam a töltőre a telefont...
    Ugyan csak egy Ikeás 3 portos 2 amperes töltőre van rakva (nem gyors töltő), de közel fél 7ig töltött.. AccuBattery alapján a kapacitás megvan.
    Kíváncsi leszek, hogy bírja, most "átlagos" használattal a részemről (úgy nagyjából átlagos használattal.. szokatlanul gyakran nézek a telefonra, hogy lássam "mi a helyzet").

    Ami biztos, tényleg minden lag megszűnt ezzel ... fura. Ezek szerint az akku feszültségének stabilitása is okozhat valamiféle instabilitást a rendszerben... Vagy nem tudom mi lehet az ok. A gyári aksi mint írtam nagyon lagzott (feltűnően), de az új 1 éves "után rendelt" aksival is volt némi lag.. de most az utóbbi sincs, sehol... Olyan vaj simán meg a készülék mint ha új lenne (sehol egy akadás)...
    nagyon remélem utóbbi nem csak placebo a részemről átmenetileg...

    Egyébként létezik már a telefonra Android 10 alapú LineageOS ... ha valaki megpróbálná .. bár én még a korábbira se szántam el magam... de jó tudni van rá mód, hogy működjön (többé, kevésbé).

    [ Szerkesztve ]

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák