Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Meljan #1825 üzenetére

    nah akkor még egyszer megpróbálom leírni a dolgot:

    1. A GPS ha átkerül a készülék egy másik régióba akkor sokáig tarthat míg kapcsolódik első alkalommal, ez az idő akár 15-20 perc(!) is lehet.. Elméletben legközelebb már gyorsabb lesz...
    De az AGPS dolga, hogy a mobiltornyokon keresztül lekérdezi a GPS műhold pozíciókat, így gyorsítja meg a folyamatot (de így nem minden telefon készít térképet)... egyébként részemről nem látom az okát miért ne használjuk az AGPS-t ha már van...

    2. a ki-be kapcsolós probléma szerintem nem szoftveres.. mert ahogy néztem a videót a képernyő is lezárt és idővel újra feloldódott... szerintem a bekapcsológomb rossz, van azokban egy mikrokapcsoló... idővel a mikrokapcsolók meghallhatnak X mennyiségű használat után... vagy egyszerűen gyárihibás (olyan is lehet)... de a készülék nem új csak felújított ... lehet nem cserélték a kapcsolót (van/volt a kapcsolón fólia? új készüléken van).

    ....és tudom.. sz*r dolog a hiba.. de ez az én sejtésem...

    szerk.:
    helyileg merre vagy? ha valamikor napközben betudsz ugrani a melóhelyemre akkor lemagyarítom neked ha nem bírnád megcsinálni... (BP->Örs vezér tere)
    .. a ki-be kapcsolódás jelenségét is "megnézhetjük" ....

    [ Szerkesztve ]

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák