Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoloawake

    csendes tag

    Sziasztok!

    Mikor megláttam a G5-öt és olvastam a tesztekről már 4 éves volt a telefonom (S3 és soha többé samsung úgyhogy LG-re pályáztam egy jó ideje) úgy gondoltam megvárom a v20-at mert V10 akkor még drága volt és alig kapható. Nyáron már "mindenki" olyat vett és gondoltam ha ilyen jól fogy csak jön Eu-ba is az utód.......
    Erre b@&>°˛g ennél is ezt csinálják...... Összespóroltam a zsozsót hogy majd előrendelem meg minden...... ba/=%ák meg..........

    Amúgy ha lenne hozzá dura skin hátlap (mivel cserélhető) nagyon toppon lenne a dolog. Talán volt róla pletyka megjelenés előtt. Kár hogy kihagyták a megerősített acél oldalt de tényleg iszonyat vaskos lenne vele
    Mivel a jelenlegi telóm fél napot bírja és szó nélkül 50%-ot merül használat nélkül új aksival is (képernyőhiba miatt) nekem totál lényegtelen a Sot :D
    Egyedül a plusz térfoglalás zavar a képernyőn lévő gombokkal illetve az oldalsók. Ha maradtak volna hátul, és a hátlapra egy vízszintes akkuállapot jelzőt raknak kijött volna egy arc XD

Új hozzászólás Aktív témák