Új hozzászólás Aktív témák

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz Fitzgerald #1262 üzenetére

    az audiónál nem csak a hangtartomány számít... szokták mondani szól nem lehet várat építeni... eleve indulásnak, sok függ a forrástól,pl.koncert...függ a rögzítőtől,hogy milyen minőségben rögzít...A) 8bit,16kHz mp3 B)24bit,192kHz flac C)16bit,96kHz cda ...sokak ott követik el a hibát hogy gagyi minőségben konvertálják a hangot egy CD-ről vagy egy magas minőségű FLAC-ból...128kbites,44.1kHz-es mp3-ba és vigyorognak milyen jól szól... ühüm... a 2000ft-os bolhapiacos mp3 lejátszón lehet jól szól, de profibb lejátszó sírva fakad... nekem vannak mp3-aim régről, amik cd-ről lettek konvertálva, meg szedtem le FLAC-at(5 Bach album 3GB) ég és föld a különbség a 2 minőség között... a korábban írt ABC felsorolásban, melyik a legmagasabb minőség éés miért? :)

    nekem 15 éve 23kHz volt amit még halottam,suliban teszteltük a hallásunk egy hanggenerátorral még 11.ben...most a tök tudja hol jár :D akinek romlik a hallása oly mind1 hogy magas vagy mély...közép tartomány felé romlik...azaz beszűkül a hallása...lehet kinevettek, de én nem érzek hangminőségbe különbsget a hama fülesem és a QuadBeat3 között... nekem egyformán jól szól :) vár, az feltűnt hogy a QB3-al szélesebb tartományban hallom a hangokat, jobban mondva olyan hangokat is hallok a zenékben amiket a Hama fülessel nem hallottam korábban

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Új hozzászólás Aktív témák