Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rii

    nagyúr

    válasz mob_zzz #264 üzenetére

    a példád ettôl még szar :DDD

    gyúrjál rá

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

  • nostrum

    tag

    válasz mob_zzz #264 üzenetére

    Nem a helyzet inkább ilyen:

    Maradjunk a kolbásznál, ha rajongsz érte...
    Lopok egy kolbászt, mert könnyű, és mert lehet...
    Van pár ingyenes alternatíva, legyen mondjuk abonett kenyér, meg joghurt, amit ingyen, törvényesen elvihetnék, csak amellett éhendöglök, mert nem tartalmazza a szükséges tápanyagokat.
    A kolbászgyártó cég monopol helyzetben van, és nagyon nyereséges... ennek ellenére a dolgozóit nem becsüli, és a kolbászai is mócsingosak, és meg sem fordul a fejében hogy az árait mérsékelje... de aki nem akar éhendögleni annak kell.
    Namost van aki megveszi, és van aki lopja.
    Aki megveszi, az vagy kényszerből, vagy a termék és cég iránti tiszteletből teszi, vagy csak mert van fölös pénze.
    Én, aki ellopom, elismerem, hogy a termék szükséges, de a cég eszközeit és politikáját a sárga földig lenézem.
    Ha majd nem lehet ellopni, akkor kénytelen leszek fogcsikorgatva megvenni... hajrá...

    Amellett mivel itt kukorékolsz, gondolom, neked is csak freeware-jeid, jogtiszta programjaid, játékaid, filmjeid és zenéid vannak... vagy csak a Microsoft a király??? Vagy ahol a törvény hagy kiskaput, ott már nem jössz elő morális alapokkal?

    Tehát ha lejött a gépedre 1 db. MP3 is ingyér, akkor szvsz nem sok jogod van pattogni, ha meg tényleg mindened meg van vásárolva, akkor tiéd minden tiszteletem :R

    És akkor azt is áruld el, hogy honnan lopod rá a pénzt???

    Vagy pénzt lopni, csalni, kihazudni, megérdemeletlenül felvenni nem bűn?

    Nem vagy te politikus? Újgazdag vállalkozó esetleg? Adóbevallás rendben???

    IGEN, ÉN ETIKÁTLAN VAGYOK... de mindenki csak ennyire ismerné be, mindenki csak ennyire lenne etikátlan...

    [ Szerkesztve ]

    In space, no one can hear you scream...

Új hozzászólás Aktív témák