Új hozzászólás Aktív témák

  • Bash

    őstag

    válasz Omega81 #65 üzenetére

    BASH, az álláspontod jogos, de hazánkra levetítve abszurd és irrealisztikus. Csak nagyon, NAGYON kevesen tehetik meg meguknak, hogy a számítógépükkel nem keresve pénzt, ennyi drága szoftvert vegyenek meg, mint Te.
    Sőt, még egy sima, 25-35 ezres operációs rendszer is egy átlag számítógépboltban vásárlónak megdobja -azaz megdobná- a költséget a költségvetés kb negyedével, néha ez az egy havi fizetés fele.

    Számomra a számítógép szoftver nélkül használhatatlan. Ha a szoftver lenne a gép költségének háromnegyede, akkor is megvenném, mivel anélkül a maradék egynegyed semmit sem ér. Vagy megveszem, vagy nem használom, nincs más alternatíva.

    Kb. 1,5-2 évvel ezelőtt lehetett, hogy régen szeretett de sokáig elfeledett képnéző programot (ACDSee 3.1) szerettem volna megvásárolni. Természetesen a weboldalukon már nem kapható, ezért felkerestem őket e-mail-en és később telefonon is. Hiába biztosítottam őket róla, hogy nem igénylek semmiféle support-ot, nem voltak hajlandóak pénzért sem rendelkezésemre bocsátani egy jogtiszta verziót, csak az akkor elérhető 8-as verziót ajánlották. Bosszúból letöltöttem egy tört verziót és azt használtam kb. 1 évig.

    http://bashtravel.com/

Új hozzászólás Aktív témák