Új hozzászólás Aktív témák

  • nostrum

    tag

    Na akkor:

    Gondolkoztam, hogy miért nem veszek jogtiszta oprendszert, ha egyszer évente, félévente 50-60 ropit költök a gép rendben tartására...

    Több oka is van:
    - nem fogok pénzt adni egy olyan szoftverért, ami csak arra kell, hogy futtassa a játékaimat
    - szoftvert legalább lehet csencselni, de hardvert nem ... nekem elég kiadás a második
    - nem pénzelek olyan céget, amelyet a sárga földig lenézek
    - még játékot is csak akkor veszek meg, ha már kijátszottam, és úgy ítélem meg hogy a fejlesztő megérdemli (bár ők látnak belőle a legkevesebbet)
    - ha milliomos lennék, akkor se venném meg, ahogy nem vennék helikoptert, gyémántos órát, platinavécéülőkét, drága festményeket meg hasonló lófaszocskákat, mert rühellem a felesleges dolgokat... és a jogtiszta op-rendszer számomra annak számít
    - igen, én vagyok balfasz pistike... és Robin Hood, mert bárkinek rakok össze gépet, lebeszélem a jogtiszta vindózról
    - hála istennek a legtöbb célra van free szoftver... de vindóz-kompatíbilis free op-rendszer nem van

    Nekem az nyissa ki csak a száját, aki sem a múltban, sem a jelenben nem használt és használ csakis jogtiszta szoftvert. És a nettója 100 alatti. Meg amúgyis erkölcsileg feddhetetlen. (Egy jogtiszta szoftvereket használó pedofil pl. szerintem rosszabb ember nálam.)

    Ha lesz olyan aki megfelel az említett kritériumoknak... az kritizálhat. De mellette gondolkodjon el az életén... hogy van-e neki...

    In space, no one can hear you scream...

Új hozzászólás Aktív témák