Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    Én is náluk vásárolok legtöbbször. Legutóbb rendeltem pár DVD és Blu-ray lemezt és az egyik külön csomagolt lemez nem akart megjönni időre. Írtam nekik, ők azt kerték hogy még várjak kicsit, hátha eltévedt a postán. Megadtak egy közeli dátumot, hogy ha addigra se jönne meg, újra keressem őket. Nem jött meg, írtam neki, erre 5 perc múlva jött az e-mail, hogy küldenek egy másikat ingyen, illetve ha két napon belül mégis megjönne cancellezzem az új rendelést, de ha csak utánna jönne meg, akkor tegyem el, vagy ajánljam fel jótékony célra, mert többe kerülne visszaküldeni, mint amennyi az ára. Megjött vagy 3 nap múlva az új példány, aztán az eredeti is vagy két héttel később. (az eredeti érkezéshez kêpest majd 4 héttel később, de ezek szerint ne lopták el a postások)

    Azóta van 2db Harry Potter - Deathly Hallows Blu-ray lemezem. Felajánlani nem lett volna értelme, nem sok gyerekotthonban vagy könyvtárban van BR lejátszó és amúgy is angol nyelvű példány.

    Szóval egész jól állnak a hasonló reklamációkhoz. Persze lehet hogy ehhez az is kellett hogy már vásároltam tölük sokmindent és nem arra a csomagra mondtam hogy nem jött meg, amiben 15 film volt, hanem amiben csak 1.

    Annyi gondom van veluk csak, hogy nem lehet kérni, hogy mindent egy csomagba rakjanak. Néha kicsit értelmetlenül csomagolnak. Pl. egy csomagba 8 film, másikba 2 harmadikba 1.

    Persze én főleg az angol Amazontól rendelek.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák