Új hozzászólás Aktív témák

  • Vincent_

    aktív tag

    Akkor én is beszállnék a történetekbe. Sokáig volt a saját nevemen havidíjas előfizetéses számlám. Maradjunk annyiban, hogy megvolt az oka ennek, aztán viszont nagy nehezen hagytam magam rábeszélni. De mekkora hiba volt váltanom! Nem akarnám túl hosszúra húzni a sztorit, nem is nagyon részletezném. A lényeg, hogy megkötés után változtattak az előfizetés feltételein (sokkal rosszabbak lettek). Felmondani nem akartam, mert akkor a SIM kártya díját (5900 Ft) be kellett volna fizetnem. Így gondoltam, megvárom, míg leketyeg az 1 év, és majd akkor felmondom. Online fizetést állítottam be, külön rendszer, külön regisztráció, legolcsóbb havidíjas csomagban, mivel alig használtam a számot. Egy hónap havidíját (forgalom nem is volt rajta) egyszer elfelejtettem befizetni, mivel nem jön ám online/email-es emlékeztető, mint pl. a díjnetnél, hogy "halló, eddig nem jött befizetés, holnap meg lejár a számla", csak egy SMS utólag, amire valami 900 (!!!!!) Ft-ot számlázott le a trékom. Havidíjam volt valami 1600 Ft kb. Na ott elgurult a gyógyszer nálam is.

    Szánalmas a cég maga, hogy informatikai/technológiai vezetőnek állítja be magát, közben meg ilyen amatőr/lehúzós banda, aki a kiemelt partnereknek fillérekért szolgáltat, az átlaguser-t meg szétszivatja (pre-paid csomagok percdíjai egy vicc). Ha bármilyen, a szokásosnál eltérő ügyintézésre lenne igényed, óriási problémákat idézel elő. A "pilleszárnyú" fejlesztési projektbe, amit itt már sokan kitárgyaltak meg egy külön röhej, hogy hány ember hány évnyi munkájával hány Mrd Ft-nyi pénzt ölt már bele - láthatóan mindenféle látható eredmény nélkül.

    A többi szolgáltató sem jobb semmivel. Tudom, hogy telekom-sarc van rajtuk szegényeken, de ez sem indokolná azt a kizsigerelést, amit ezek hárman közösen összehoznak. Más fórumokon már kitárgyalták sokan, hogy egy külföldi SIM-mel, vagy egy sima internetes sim+VOIP kombóval mennyivel jobban lehet járni idehaza is. Most meg már itt a Digi is...

    Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

Új hozzászólás Aktív témák