Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz Freddy S #34 üzenetére

    Trump nem beszel ossze vissza? Hallottad mar beszelni?

    Sose felejtem el, mikor anno lakotarsammal ultunk lent a nappaliban a kanapen, vartunk valamire vagy valakire, mar nem emlekszem, egy ilyen szep nyugodt csendes delutan volt, mindketten csinaltuk a dolgunkat laptoppal az olunkben. Aztan elindit egy videot, hallgatja, es egy ido utan nagyon rohog, konnye folyik, minden baja van...
    Nyilvan felfigyeltem a dologra, aztan ahogy figyeltem, hallottam is a hangokat, amik jonnek a laptopjabol. Igy hallas alapjan valami kocsog megkerdezett egy autista sracot valami politikai kerdesrol, levideozta a valaszt, es felrakta a youtube-ra. Namost, szerintem ez egy ordas nagy geciseg, hogy valaki ilyet csinal, az meg, hogy valaki ezt nezi, es ezen rohog meg aztan plane. Mondtam is a lakotarsamnak, hogy hogy lehet ekkora kocsog, hogy egy szegeny autista gyereken ilyen fuldokolva rohog. Szobatarsam ramnez, egy pillanatra kinyilik a szeme, aztan elkezd meg jobban rohogni, de ugy, hogy minden baja van, taknya-konnye folyik, razkodik, total ki lehetett huzni a sracot a vilagbol, ott es akkor elvesztettuk. Aztan nagynehezen odaforditotta a laptopot, hogy lassam a kijelzot.
    Konkretan Trump egyik beszedet nezte.

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák