Új hozzászólás Aktív témák

  • gianni85

    veterán

    Az Xbox-ot kihagytam volna, vagy ha már megemlítem, akkor nem egy legyintéssel intézem el. Nekem is csak egy PS4 Pro van már egy jó ideje, mert ebben a generációban tényleg elhalmoz a Sony jobbnál jobb exkluzívokkal. Előző generációban csak párszor egy-egy hónapig volt PS3-am, méghozzá csak és kizárólag az UC trilógia miatt. Na de igazából arra akartam kilyukadni, hogy az X jelenleg az átlag gamernek a legjobb ár/érték arányt nyújtja. A One X teljesítményéhez mérten korrekt árcédulát kapott, és egy jó konstrukció (nem úgy, mint a többnyire zúgással operáló Pro). Ha már említed, hogy 60ért használt garis slim-et kapni... x-et picit drágábban újonnan hozzádvágják egy csomó játékkal. Aztán EA Access, game pass, live mellé havi 4 játékot tudsz egy gépen játszani, hála a BC-nek. És sokan írják, hogy áááá BC, ki akar régi játékokkal játszani??? Előtte meg ment állandóan a mantra PC-s részről, hogy milyen szar már a konzol, nem tudja a régi játékokat lejátszani :) Még az is lehet, hogy ugyanazon embereknek fordult 180 fokot a véleménye :D
    Na de ok, Sony tényleg odateszi magát játékokkal, de az MS meg többet nyújt a pénzedért.

Új hozzászólás Aktív témák