Új hozzászólás Aktív témák

  • user_12

    csendes tag

    Ubuntu? Én próbálgatom már vagy őt éve őket, és még mindég nullák a Windows mellett. Átlag felhasználó semmire sem fog vele menni. Minden programjában rengeteg hibát találtam, ezeket kb. közepes tudású C++ kóderként mondom. Nincs egy rendesen megírt fájlkezelője, nincs egy rendes képkezelője, nincs egy normálisan testre szabható, plusz működő audió lejátszója, mint pl. a Winamp vagy az Aimp... Totál kiforratlan az egész, nagyon meglátszik a nyílt forráskódon, hogy mindenki eszetlenül másfelé fejleszt, nagyon nehézkes a központi döntés... A GUI-ról ne is beszéljünk, annyira változik, hogy időben kár rá fejleszteni. Meg az objektumok, pl. gombok, radiobutton, stb... Milyenek? Hogy néznek ki??? Mint a sz*r! Sebességben sem veri a Wint. Már vagy 30 gépen vetettem össze. Szerintem az EXT4 fájlrendszer is egy lassú sz*r az NTFS hez képest. Az Unity -ról meg ténlyeg ne is mondjak semmit annyira szerencsétlen. Az is h*lye volt aki kitalálta. Szerintem sokan nem egyeznek ezzel mert szerintem fanatikusak, és be akarják magukat is etetni tévesen. Ha tényleg jobb lenne, Win helyett már a többség Ubuntu Linuxot használna. :W

Új hozzászólás Aktív témák