Új hozzászólás Aktív témák

  • Tiédetis

    senior tag

    válasz Bog #52 üzenetére

    Ó bakker!
    Ha már megjelenik egy cikkben, hogy kitől van, az ingyen reklám nem? De! Hiszen Te is ezt írtad.
    Miért probléma az, ha kiteszel egy kuponkódot??? Basszus, a saját olvasóitoknak adtok egy pluszt!! Vagy nem???? Van ám ilyen azért a piacon, ahol tesztelnek, tesznek egy linket és még kuponkódot is! (haladni kellene a korral szerintem, lehet többet hozna a konyhára)
    A lapcsalád presztízsét az olvasók tömege adja ám. De szerencsére nekem nem innen van a bevételem :)
    Baromi sok usernek van pozitív élménye egy himihumi céggel, nekik van/volt pocokjuk. Jah, hogy nincs évtizedes kapcsolat... Ez olyan, mint a házasság, évtizedes kapcsolat, amibe az egyik fél néha ad ez-azt, másik meg tudomásul veszi, hogy amazt nem ad és ez így ok. Aztán hozzávágnak amazt és rájön, hogy a fenébe, mástól kapok amazt is? Milyen kapcsolat ez? :)

    rugózás? Hát ha valamiben nem értünk egyet, kritikát fogalmazok meg, az rugózás, akkor legyen az. Bár megjegyzem, a cikk semmi új dolgot nem tárt fel, csak felhúztad magad és dühből megírtad, véleményem szerint.

    például írhattatok volna egy szösszenetet, hogy de az évtizedes partnerek nem tudnak biztosítani készüléket, himihumi szóba sem jöhet, így nem lesz teszt. 3 sor tényközlés. komment lehetősége nélkül.
    De ha emlékeim nem csalnak, volt már teszt user felajánlásból is.

    Én mondjuk az alit mint boltot himihuminak tartom, ajánlani pedig egy olyat, aminek nincs hazai garija, nem fizetnek érte itthon áfát... (cubotra gondolok)
    Vége ezzel a rugózásomnak.

    A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

Új hozzászólás Aktív témák