Új hozzászólás Aktív témák

  • laci laci

    addikt

    Azért mert itthon mindent kifizet rá (adót),akkor már hivatalos helyről származik?🤔Na ne már..A külföldi áruház is kifizeti a kinti adót,ès onnan rendelem áfával+minden sallangal együtt.Ez csak annak fáj,aki nem tudja elég gyorsan itthon árulni,nem tudja normális áron árulni (nem rak rá legalább 30% nyeresèget),nem tud raktárkèszletet kialakítani (hazai megjelenés után),nem tudja a saját lovát megülni.Ne jöjjön senki azzal,hogy mert nem hivatalos forrásból van,mert a külföldi áruház (nem kell felsorolni szerintem) is hivatalosan a xiaomitól rendel 20 raklap telefont és azt árulja,lehet nincs rá hazai garancia,de amit az itthoni garancia lefed az szinte semmi.Lásd például akksit nem cserél egy éven belül,mert valamit kitalálnak rá.Összesègèben èn az összes xiaomi mi szèriás telefonomat(mi3-mi10 ultra-ig) kintről származó helyről vettem itthon.Egyiknek se volt semmi baja,nem kellett használni a garanciát,mennyit spóroltam vele?!🤔

    Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

Új hozzászólás Aktív témák