Új hozzászólás Aktív témák

  • Clay

    senior tag

    válasz Bog #168 üzenetére

    Oké, nem akarok én ebbe nagyon belemenni, mert nekem pont megfelel az is, ha külföldről rendelek. Eddig ha gondom volt, párszor természetesen előfordult, mindig le tudtam focizni az eladóval a problémámat, a xiaomi cuccokkal kapcsolatban csak pozitívan tudok erről nyilatkozni. Volt már dolgom a sajomiponthu-val is, meg a másik bolttal is, amit ugye a nyitáskor csúnyán betámadtak. Nagyon visszafejlődtek, és itt merül fel a kérdés, de mondom nem akarok ebből vitát, meg gyanúsítgatni se akarok, hogy akkor a sajomiponthu mit képvisel? Vagy csak egyszerűen megvették a márkanév használati jogot és azzal akartak nagyot szakítani, vagy van rendes viszonteladói szerződésük? Mert ha van akkor miért nem tesznek jogi lépéseket ennek a helyzetnek a feloldására? Nyílván nem arra gondolok, hogy országvilág előtt pereskedéssel fenyegetőzzenek, de mivel már régóta fennáll ez a helyzet, le se ültek tárgyalni? Vagy ha ennyire nem állnak szóba velük, akkor miért nem bontják fel a szerződést? Ez az utóbbi lehetőség nyílván nem nagyon merülhet fel, mert gondolom rengeteg pénzt beleöltek az üzletbe, de így meg még hosszú távon se fog megtérülni.

    A processzorok füsttel működnek.Ha kijön belőlük a füst,nem működnek tovább!

Új hozzászólás Aktív témák