Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csepelball

    tag

    válasz Lény #46 üzenetére

    """Közel 100 embert tudok felmutatni aki azért kezdett bele a madárpókok tartásába, mert irtózott tőlük és ezzel próbálta legyőzni a félelmét. Mi lett az eredménye?
    Fanatikus lett! A ló másik oldala...""""

    Mint én :)

    Ryzen + madárpókok. Mi kell még ?

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Lény #46 üzenetére

    ha azt látjuk nem érzi jól magát

    Izé, és ezt miből lehet látni? A pók látványosan lógatja az orrát, hogy "de sz@rul érzem magam"? :DDD

    Én kérek elnézést. :)

    Különben meg remek cikk. Semmi bajom nincsen a pókokkal, hasznos állatok, én nem tartom őket esztétikailag megragadónak, de csúnyának sem. Tartani nem tartanék, de csak azért, mert eddigi összes barátnőm sikítófrászt kapott bármilyen ízeltlábútól (és gondolom, az ezután jövőek is). Viszont valamilyen színpompásabb kígyó vagy gekkó tartása a távlati tervek közé tartozik. :)

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

  • Mariann294

    őstag

    válasz Lény #46 üzenetére

    3. Az pedig, hogy honnan jön a félelem, és az undor, mint már említettem a neveltetésből.

    Ez egy hatalmas baromság.Persze vannak ilyen szülők,de azért nem kellene általánositani.

    Érdekes,kiskoromban szerettem a pókokat.Talán azért,mert mindig ment ilyen pókos rajzfilm a mesében,még hozzájuk is mertem érni. :) Aztán valahogy fokozatosan kialakult bennem fóbia.(talán ez kissé erős szó de rettegek tőlük).Kissebbektől nem,de hamár olyan félcentis,akkor meglátom és ráz az ideg (szószerint kiráz,reszketek).
    Apám nem,és igazából anyám sem fél tulságosan tőlük.Meglátok egyet,elkiáltom magam,és anyám már intézkedik is. :) Utálja őket ő is,de azért oda mer nyulni feléjük a halálos erejű zsebkendővel! ;]
    Mielőtt még megköveztek hogy állatkinzó.Nem engedem el őket,mert akkor tuti hogy visszajönnek.És van belőlük elég kint az udvaron is,szóval biztos nem én fogom kiirtani a pók populációt. :D

    A cikk nagyon jó,részletes,jól bemutatja ezeket a lényeket.
    Régebben akartam egyet,hogy hátha igy majd elmulik a fóbiám,de anyám lebeszélt róla...talán jobb is. :)

Új hozzászólás Aktív témák