Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    Alapvetően NEM az OS a leggyengébb láncszem, bár tény, h win könnyebben fertőzhető (ha nem is vírus, de r1 user telepít minden scumware sz@rt is). Semmit nem ér az egész, ha skype-on rendeled meg bangladesi gyerekmunkásoktól a H bombát, vagy kiírod fészre, h jajj de jó, most két hét korfu... és közben kitöltve az adatlap égnek-világnak hozzáféréssel. A "nem rakok vírusírtót, mert én sztat jobban tudom" megint dícséretes. Ezek már nem azok a "retro" vírusok, amik vicces üzeneteket, vagy sokmegás fájlokat generálnak. Nem tesznek SEMMIT. Legalábbis semmi látványosat. Csak ül, figyel, még erőforrást sem használ igazán. Ha kódot lát, elküldi, vagy ha jeleznek neki akkor részt vesz serverek támadásában akár. Miközben r1 user boldog, mert neki bizony a gépe tiszta... (biztosan van ilyen is, de azért... %-os arányuk a 0 felé konvergál szvsz).

    Amúgy jah, fura volt, h linux érintőlegesen volt a cikkben. OS X-et meg biztonságosként feltüntetni... háát, azon túl, h használatra egy rakás f@s, a gyári progik "kuka" kategória és mindent lát a big brother (bezony, ezért van nálon iMac mindenkinek, nah meg jól néz ki fotókon a tucatnyi almásos gép. :K ), sztem nincs vele baj. ;]

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák