Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Dzsosy #961 üzenetére

    Nem vagyok tulaj. De volt kézben. A nem éppen prémium anyaghasználat vitatható (szerintem nehezen vállalható és hozzáfog járulni a felső szegmensben a Lumiák további vegetálásához), de azt el kell ismerni, hogy 950 szappantartója szépen össze van rakva... tehát az építéssel semmi gond. Nehezen tudnám elképzelni a későbbi recsegést Én majd csak normális W10 után veszem majd meg... Ha téged is zavarna a vitatható anyaghasználat:
    Fém keretet és normálisabb kinézetet Mozo az MS által is ajánlott hátlapokkal lehet elérni... +50 EUR
    Az MS egy kicsit visszatért ezzel a Nokia hőskorába, hogy mindenki a cserélhető hátlappal fejezheti ki az egyéniségét illetve javíthat a telefon gyári kinézetén... más gyártók ezt nem nagyon teszik a prémium szegmensben, de ez ne zavarjon téged sem: +15 tHUF és akkor már egész pofás telefont kapsz. ;)

    mindenhol vitathatót írtam... mert még emlékszem arra az időkre, amikor a Samsungos szappantartó fanok szerint az aktuális 'S akármennyi' is szép minőségi telefon volt... :) itt is gondolom ez lenne a válasz. Azóta már a Samsung is gyárt szép és minőségi telefonokat, ahogyan majd minden más márka is gyárt drága telefonokat, prémiumhoz illő anyagokból. De gondolom ők csinálják rosszul. Nem Marketinges duma, de a zászlóshajók feladata (még az autóknál is) nem a piaci részesedés azonnali növelés és az eladási számokkal való bizonyítás, hanem prezentálni a márkát... kirakni az ablakba, hogy mindenki lássa. Az MS most ezt rakta ki. A legdrágább olyan telefont, ami nem használ prémium anyagot és így nem is néz ki annak... szerencsére nem csináltak pl. szálcsiszolt műanyag hátlap utánzatot. Az MS nagyon elszakadt a piaci valóságtól és önmagával versenyez, ami sajnos nem sok jót jelent a jövőre nézve. :( Pedig imádom a mobil OS-ét, de sajnos ezzel olyannak tűnök/tűnünk, mint egy kockafejes linux fan...

    Meliora sunt bono inimica

Új hozzászólás Aktív témák