Új hozzászólás Aktív témák

  • Snookerface

    csendes tag

    Sziasztok, én is early adopter vagyok, még előrendelésből vettem magamnak egy XL-t, barátnőmnek pedig egy sima 950 Dual verziót. Most már mindkét telefonnal kapcsolatban gyűlt össze releváns tapasztalatom, ezért gondoltam írok nektek pár sort. :)
    XL:
    -Nagy. Kicsit nagyobb mint ideális lenne nekem.
    -Akkuidő először elég siralmas volt, de .29 óta átlagos használat mellett is bőven 1 nap
    -készülék ház, gyengébb minőségűnek érződik a 950 -nél egy hajszálnyival pedig az alap hátlappal az sem túl prémium érzetű, és valóban recseg. DE megérkezett a Mozo fekete Bőr hátlap, felpattintottam, és mintha kicserélték volna az egész telefont. Igényes jó megfogni, nem recseg.
    -Continiuum működik, új firmwarrel már a miracaston keresztül is. Itt picit érződik hogy ebben van plusz két mag a 950 hez képest.
    -Kijelző, tökéletes, bár a 950 kissé fehérebb fehéret produkál. Ezt amúgy mar sikerült ketté repesztenem egy gavalléros ágyról leejtéssel Nokia bolt 45k ert cseréli.
    -Sebesség nagyot javult a frissítésekkel, főleg böngészőben lehet tapasztalni.
    -Bugok. Vannak, de semmi súlyos, amit érdemes megemlíteni az a bluetooth kihangositó probléma. Csatlakozás után szeret határozatlan idő múlva újraindulni. Első szoftverrel amúgy az újraindulás mindentől függetlenül is nagyon ment neki.Most már nem csinálja.

    950:
    -Jó méret, jó összerakás, de igénytelen hátlap itt is.
    -Akkuidő hasonló használat. Mellett észrevehetően jobb picit az XL-nél.
    -kijelző tökéletes
    -sebesség javulgat a frissítésekkel már nagyon ok, de pl betöltéseknél érezhetően lassabb mint az XL
    -bugok vannak, es sajnos súlyos is van. Idonkent repülő módba áll magától, es nem lehet belőle kivenni. Pár óra után magától elmúlik de nyilván addig egyik sím sem elérhető.

Új hozzászólás Aktív témák