Új hozzászólás Aktív témák

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz Pacee87 #3749 üzenetére

    Valami más hiba lesz itt. Nekem újra ugyanaz, ami miatt kicseréltettem. A tkm verjem ebbe a cégbe már. Szóval, a múltkor a telefonon volt hang, ezért minden videót le is játszott, mint írtam, de a tel hangszóróján. Most nem volt, se hdmi hang, nem is játszott le semmit, azt sem, amit én csináltam videót. Csak azt tudnám, hogy a múltkor, hogy és miért volt hangja legalább a telefonon. Akárhol kerestem erre beállítási lehetőséget, nem találtam semmit. Viszont, amikor a dokkba egeret, vagy billt csatlakoztatok a hdmi keresztül a hang rögtön megszólal, akár tv, vagy monitoron keresztül, tehát hdmi-n ekkor simán átmegy a hangcsatlakoztatasi effekt....de utána minden másban néma marad.

    Szóval nem értem az egészet, de ha valakinek van ötlete, írjon valamit. Wireless-ként minden működik, de nagy az input lag. Szóval az egér késése néha elég durva és pont azért van ez a tetves dokk, hogy még véletlenül se kelljen használnom a telefont pőtyögésre és irányításra. Bocs az esetleges hibákért telefonról pötyögtem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák