Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomy Yayo

    senior tag

    Legutóbbi frissítés kicsit meghúzogatta a bajszomat.

    1. Teljesen önkényesen kezdett bele a telefon, nem kértem, nem nyomtam rá, magától újraindult, pedig úgy volt beállítva, és úgy is csinálta eddig, hogy mindig rákérdezett, és manuálisan indítottam újra. Most meg venném fel telefonálni, ez meg fogaskerekezik. Arról nem is beszélve, hogy ha a lentieket tudom, el se indítom a frissítést.

    2. A glance screen time-outot önkényesen átállította 5 percre. Eltelt 2 nap, mire észrevettem.

    3. Töltés közben folyamatosan megy a glance screen, és a beállításokból eltűnt az opció, hogy ki lehessen ezt kapcsolni. Normálisak ezek? Miért kell kivenni egy választási lehetőséget, és egyet rákényszeríteni minden szerencsétlenre, ha kell, ha nem? Asztali csempés Start menüből nem tanultak? Sosem fogom megérteni.

    4. Feloldás előtt nem vissza nyíl van az alsó sávon, hanem Camera. Hányszor fog ez véletlenül kamerába elindulni? Ki lehet kapcsolni valahol?

    Más is tapasztal hasonlókat? Ha volt már, akkor bocs, de normál rendszeren vagyok, se slow, se fast ring, semmi.

    [ Szerkesztve ]

    Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

Új hozzászólás Aktív témák