Új hozzászólás Aktív témák

  • geezer

    aktív tag

    válasz alien24 #7 üzenetére

    Itt most két külön dologról beszélünk, szerintem.
    Én arra gondolok, hogy szoktam használni a Gmail 8 gigás tárhelyét file-ok tárolására. Hogy mindenhonnan elérhető legyen, ha nem saját notimmal csatlakozok, és pendrive sincs, akkor is.
    Ebben az esetben lehet rajta tárolni Word, Excel, PPT, ésatöbbi file-okat. Persze nem a "Belépési neveim és jelszavaim" "Password" "Iphone5 részletes technikai specifikáció", "Szakdolgozat" és egyéb fontos dokumentumokat. Csak ártalmatlan, elveszíthető, máshol is meglévő, és olyan adatokat tárolok, amiket a fiók feltörése (ne legyenek naív ábrándjaink a fiók biztonságáról) esetén más által ellopva, nem származik bajom.

    Egyébként backup-nak nem használnám a G-t. Ha más igen, tegye. Mint írtam előbb, pár gigás pendrive-okat, úgy dobálnak utánunk pár forintért. Ezután nem látom értelmét, hogy az a pár giga tárhely legyen a Megmentő backup storage. :U

    WonderCSabo: Tudom, hogy ilyenek az emberek, de attól még ilyesztő tud lenni, nem? Belegondolni, hogy esetleg milliókat jelentő adatokat tartalmazó file-okat ilyen helyen tárolják. Nem vagyok értetlen, de megdöbbent a dolog.

    h-yle: Remélem ez a gyakorlatban is így van. Úgy legyen!

Új hozzászólás Aktív témák