Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Reggie0

    félisten

    válasz deakjt #50 üzenetére

    "Lucifer revíziót tart a pokolban, megfelelően gondoskodnak-e az ördögök a rájuk bízottakról.

    Az első kondér alatt vígan lobog a tűz, a kondér mellett egy tábla:
    NE MÁSSZ KI! Lucifer kérdésére az ördög így felel:
    - Ezek itt a németek. Tüchtig nép, betartják a szabályokat.

    A következő kondér is mintaszerű, ám tábla helyett itt egy géppisztolyos őr áll.
    - Ezek itt az oroszok. Ha valamelyik megpróbál kimászni,
    az őr a géppisztollyal visszakényszeríti.

    A harmadik kondérnál is minden stimmel, de Lucifer felvonja szemöldökét:
    - Nem látom az őrséget, és tábla sincs.
    - Ide nem is kell, ezek a magyarok. Ha egy megpróbál kimászni a többi visszahúzza."

  • KROK640

    veterán

    válasz deakjt #50 üzenetére

    Igen, ez igaz. De sok bányász úgy kezeli, hogy "neked is elérhető" meg ha nem csinálod akkor buta és irigy vagy. Pedig nem erről van szó.
    Anno mikor én bajban voltam (örökölt banki hitel) akkor 60+70 (130) ezer ft-al a zsebben külföldre indultam dolgozni. Amúgy nem is bánom, mert valahol értéket hoztam létre, és életem egyik kiemelkedő kalandja volt az is. Pedig nem az első és nem is az utolsó külföldi munkám volt (azóta is voltam kint többször is). Viszont ezzel nem emeltem a VGA árakat, nem rontottam a föld helyzetét, és ami a legfőbb nem mondtam nagy pofával h a másik biztosan nem mer/tud befekteteni és azért "savanyú neki a szőlő".
    Pesze bajom van magával a rendszerrel is, de ugyanakkor az ezeket üzemeltető emberek hozzáállásával is. Lásd fentebb FPStunker.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák