Új hozzászólás Aktív témák

  • NGA

    addikt

    válasz nyisziati #584 üzenetére

    Hát persze.
    Csak te is találgatsz, egy olyan dologról mondasz véleményt, amiről te sem tudsz semmit. Mint ahogy mások sem. Én nem azt mondom, hogy gyorsabb lesz 60%-al, hanem azt, hogy ha tisztességesen megírják, és nem toldozgatják, foltozgatják, mint a google a tákolmányát, akkor bizony elképzelhető, hogy gyorsabb lesz. Nekik nem kell visszafele kompatibilisnek lenni, eleve a saját vasukhoz igazítják, pl elképzelhető, hogy minden telefonba 6 giga ramot raknak, és nem kell majd trükközni a memória pucolással, átpakolgatással stb. A Windows is azért lassú, mert cipeli a múltját a hátán. Nekem volt egy ideig Windows RT tabletem. Baromi gyors volt, nem lassult be, és nem kellett menet közben appokat bezárni. Igaz nem futottak rajta az x86 appok. Itt is hasonló lehet, hogy húznak egy határt, és amilyen appok ezt megugorják, azok jöhetnek. Pl amik az utóbbi évben frissültek. És hardverben is lecsökkentik a lehetséges komponenseket, nem kell egy csomó mindent virtuálisan szimulálni, akkor lehet gyors rendszert írni. Egyenlőre ez legkevésbé sem a KNDK politikai beállítottságától függ. Egyébiránt a kinaiakat mindenki lesajnálta évekkel ezelött, hogy gagyit gyártanak, szar műanyag szappantartókat, és nézd meg hova jutottak? Minőségben hozzák az apple, samsung minőséget. S

Új hozzászólás Aktív témák