Új hozzászólás Aktív témák

  • Gido

    csendes tag

    Én vettem egy SHANLING M2S-t, tudom nem egy csúcsmárka, de kb 52e-ért nekem már ez is drága volt :)
    Én nagyon is érzem a minőségi különbséget az eddig használt telefon, dac, hangkártya cuccaimhoz képest. Sajnos nem tud olyan erőt produkálni mint a csöves hibrid fejhallgató erősítőm, de azért átlag 70-90%-os hangerő így elég legtöbbször nekem. DAP-ok tudása különbözik, de én ezen nagyon tudom élvezni, hogy rákötöm usb-n a gépre és minden állítás nélkül rögtön ezen jön ki a hang, drasztikusan jobb minőségben mint amire az alap hangkártyák, és az eddig tesztelt usb-s hangkártyáim képesek voltak. Nagyon kényelmes a bluetooth része, ha telefonról akarok zenét hallgatni simán BT-on keresztül is lehet, kábellel összekötve is, miközben élvezhetem ennek a minőségibb dac rendszerét és fejhallgatóját. Ha BT-s fejhallgatóval használnám akkor mehet innen a zene, sugározni is tud BT-on, persze ilyenkor a fülesben levő dac elront mindent :)
    Autóban is tök kényelmes, hogy vagy pendrive-ról játszok zenét, vagy telóról vagy erről (akár kábel akár BT), valamin csak megvan amit éppen hallgatnék....
    Mobilitás valóban kérdéses, az utcán nem érzek minőségi különbséget a telefonomhoz képest, jobban tetszik az otthoni nyugodt zenehallgatás, vagy akár a gépnél hangkártyaként üzemelés.
    Egyre több új telefonból kihagyják a jack-et, egy ilyenre rákötve máris kapott a telefon egy minőségi dac + fejhallgatós jack kimenetet. Ha beleférne igazán szívesen kipróbálnám egy igazán drága DAP mennyivel jobb mint ez, de ha az enyémnél ennyire érzem a különbséget nem hiszem hogy ezek rosszak lennének, persze ez is olyan termék ahol nagy árkülönbségek minimális javulást okoznak, de aki ezzel foglalkozik az nagyon is tudja értékelni azt a laikusnak kis különbségnek tűnő részletet is. Nekem ilyen a fotózás is, drasztikusan dráguló eszközök picivel nagyobb tudással... Pl egy 24-105 F4 Sigma Art-hoz képest egy Nikon 24-70 F2.8, van különbség de az árhoz képest nagyon kevés: kb 280e vs 780e....

Új hozzászólás Aktív témák