Új hozzászólás Aktív témák

  • <NewL>

    addikt

    válasz mhorvat #1 üzenetére

    Ennyi pénzért lehet is az:D De ha munkához kell tényleg kell egy jobb egér (azok meg nem olcsók).

    Ez jobb mint a revolution,annyira nem értek hozzá de ha jól rémlik meg média márkiban láttam annak talán(?) elektromos vagy valami villanymotor van a görgőjében vagy az mozgatja?

    Nekem egy A4tech X7em én imádom,ennyi pénzért pont azt tudja ami kell,meg jó a fogása és nem izzad rajta a kezem cseppet sem.

    There's an app for that

  • Dany007

    veterán

    Na, ez jó kis bemutató volt.
    Én is erősen gondolkozom új egér vételén.
    Pár hónapja fedeztem csak fel, hogy vannak más egerek is, mint logitech... :U
    De nem hinném, hogy felveszik vele a versenyt.
    Én 2004 nyarán vettem a mostani Mx510-es egeret. Akkor 14.000 ért. És a mai napig kifogástalanul működik. Így nincs is okom újat venni, de már kezdem megunni, gondolom sokkal jobbak vannak már.
    Ennek a G9-nek nem tetszik a formája. Kicsit csúnyácska :) De a használhatóság a szempont. Nekem is hasonlóan mint neked grafikára, és játékra is kellene.

    "gy „PhotoShop” nevű profilt is, amely a programba belépve csökkenti az egér érzékelőjének felbontását"

    Nagyszerű ötlet, én anno, mikor G7-esem volt egy rövid ideig, akkor a CTRL+Z-t állítottam az egér egyik gombjára :D Igen hasznos és gyors megoldás volt, amikor épp javít valamit az ember, elszúrja, gyors vissza és már mehet is az új... Pl retusnál.
    Sajnos az Mx510-nél nem lehet programonként külön profilt megadni, csak overall. De nem lényeg, majd lassan én is veszek egy új egeret magamnak :) Hja, és ebben segít az írásod.

    @<NewL>:

    Abszolút olcsó volt. 14 az bagó egy jó egérért. Én anno a Logitech G7-est 27 ezerért vettem... :U 25 ért meg eladtam pár hónapra rá, mivel nem jött be a fogása, illetve ez a rádiós mizéria kicsit zavart... Nemlényeg...

    [ Szerkesztve ]

  • k.

    őstag

    válasz mhorvat #1 üzenetére

    Nekem egy MX revolution van.Klassz kis egér, bár az áráért el is várja az ember.( 20 ezer magyar forint) Sajnos egyszer már kicserélték mert az oldalsó gumi kopott.Ezzel nincs ilyen probléma.Azt viszont nem értem hogy az oldalsó görgőt az utódjában miért szedték ki.Klassz dolog mindig azzal állitom a hangerőt és valahogy nem értem hogy sokan ennyire nem használták ezt ki vagy csak én cuppantam nagyon rá erre a sok gombra és görgőre.
    Nálam mindig szabadfutásban van(a VX revoval ellentétben itt csak magát a görgőt kell megnyomni egy picit és ugrik a mód) mert a sima az zajos és halálra idegesit.Plusz előny hogy ugy uggrálok a fórumokban ahogy kedvem szottyan hála a lendkeréknek.
    Mondjuk nem is ájultam el az uj apple egértől emiatt(húúú ugrunk az oldal tetejétől az aljáig atya ééég...Az enyém is tudja és jobban is kézreáll :) )

    [ Szerkesztve ]

  • mhorvat

    senior tag

    <NewL>: "elektromos vagy valami villanymotor"

    Én is úgy tudom, hogy egy kis elektromos szervomotor dolgozik a görgő mellett, a görgő maga pedig nem ér le, ettől tud olyan sokáig forogni.

    Dany007: Vannak más egerek, mint a Logitech, én néztem az összes nálunk kapható márkát, de a Razer egerek - bár lehet őrült jók és hülyére vannak dicsérve - anyagminősége szerintem irtó gagyi, a Microsoftnak nincsenek ilyen "sokgombos" egerei, illetve van, de az meg nem tetszik. Aztán van még egy-kettő, de tény, hogy a Logitech-nek a legnagyobb a kínálata.

    "Ennek a G9-nek nem tetszik a formája. Kicsit csúnyácska"

    Képen csúnya szerintem is, szerencsére ez nem érdekelt, és megvettem. Nem bántam meg, mert az asztalon nagyon jól mutat, főleg egy fekete egérpadon, minőséget, komolyságot sugall. Mindazonáltal, ha ronda lenne, az sem érdekelne, csak legyen kényelmes, nekem pedig az mindennél többet ér, hogy végre egy egér, ami nem csak hosszú és magas, hanem széles is!

    "mikor G7-esem volt egy rövid ideig, akkor a CTRL+Z-t állítottam az egér egyik gombjára"

    Gondolom a Ctrl+Alt+Z, vagyis visszavonásra gondolsz. Hogy ez nekem nem jutott eszembe, be is lövöm a balra-jobbra görgőpöccintésre a vissza-előrét, plusz gombokra meg a nagyítás-kicsinyítést. Köszi a tippet! ;)

    k.: "Plusz előny hogy ugy uggrálok a fórumokban ahogy kedvem szottyan hála a lendkeréknek"

    Igen, ezt én is imádtam, ha gyorsan kellett görgetni (tipikus esete egy fórum), akkor csak benyomtam és pörgött. Sajnos erről a G9-nél le kellett mondanom, mivel az alján van a kapcsolója a görgő üzemmódnak, ami így enyhén használhatatlan. És még az sem vigasztal, hogy így van egy plusz gombom (görgő lenyomása), mivel azt nehéz lenyomni, nem gyors a használata. :(

  • Dany007

    veterán

    válasz mhorvat #5 üzenetére

    Tényleg CTRL+Z-re gondoltam, az az undo a legtöbb progiban, de most megnéztem ezt a CTRL+ALT+Z-t és ezzel nem csak egyet tudok visszaugrani, hanem többet is :D
    Szal én is köszi a tippet, ezt se tudtam.
    Amúgy ja, a szépség nem szempont, csak megjegyeztem :)

Új hozzászólás Aktív témák