Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    válasz files32 #24 üzenetére

    Igen, értem. Azért mondom ha elindul a droid, akkor vagy tedd vissza a pent és mégegyszer futtasd zat a droidos update zip-et, vagy csak töltsd klle a másk fájlt amit feltettem, abban csak 2 van. Egy aml_autoscript és a zip. Elindítod a droidot, berakod a pent és lefittatod újból azt a zip-et. nekem volr a macerás boxoknál hogy ezt többször kellett megcsinálni.
    De meg kellene nézni vajon felment-e a belső helyre a rendszer, lehet hogy pl valóban nincs elég hely és nem tudta felmásolni.

    Ez 1/8 vagy 2/16-os box?

    Gyakorlatilag a lényege ennek csak az éssemmi más, hogy fent legyenek a fájlok a belső memóriában és az autoscript átállítsa az uboot-ot úgy hogy onnan indítsa.
    2 esetben nem indul: ha nem másolódott fel pl helyhiány miatt vagy nem fut le valamiért a frisstő script.
    Az utóbbi lehet attól hogy olan a box recovery-je ami ezt nem engedi, találkoztam olyannal ami semmi mást nem futtatott csaka gyári ota frissítéseket, másnt nem indított el. Ez viszont lehet, de ez gyártótól függ, de kb végtelen féle recovery és box van. :(

    Még azt megkeresem, van egy ilyen frissítős app, talán azzal működhet, ma megnézem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák