Új hozzászólás Aktív témák

  • Kinder

    senior tag

    válasz k-adi #10 üzenetére

    Én 3 vagy 4 éve ezt mondom, de mindenhol csak azt vágják vissza nagy arccal, hogy ha a 100 éves tapasztalattal rendlkező gyárak akarnának, akkor 1 nap alatt át állnának elektromos autó gyártásra, és akkor befellegzett a Teslának, mega kóreaiaknak.
    Aha.
    Csak épp vagy nem akarnak, vagy nem tudnak. Mert ha ez a 100 év tapasztalat, akkor megette a fene. Még mindig a régi iskola szerint akarnak autót ( elektromost ) készíteni, de ezt már nem úgy kell. Ez már egy számítógép, ami el tud vinni A-ból B-be. később akár magától is. Na ezt nem értik meg, és amig ezt nem értik meg, maradnak az ilyen félkész, félgagyi, fél akármi próbálkozások. ( legalábbis az én Teslás szememmel ezek ilyenek )
    Persze megértem, mert a benzines/dízel technikába ölt időt/pénzt még ki kéne termelni jó haszonnal, de ugyanakkor a ma 15-20 éves fiatal emberek 99%-nak semmit sem jelent egy jó kis öblös V8-as, vagy egy üvöltő sorhatos, őket ezekkel már nem fogják meg. Ők már nem akarnak majd szervízbe járni, nem akarnak talán vezetni sem majd ( önvezet majd az autó ), viszont az okostelefon és a tablet haszálat magától értetődő, ezt akarják az autóban is, akár menet közben, és ezt eddig - akármennyire is fáj sok embernek - egyedül a Tesla ismerte fel, és indult el ezen a ma még rögös ( bár már kezd simulni ) úton.
    Az európai gyárak nem, ők még kötik az ebet a karóhoz, hogy a régi autó a jó autó, így ezek a próbálkozások nagyon izzadság szagúak.

Új hozzászólás Aktív témák