Új hozzászólás Aktív témák

  • floatr

    veterán

    válasz FTeR #36 üzenetére

    "a teljesítmény az, h 10+ éve 90% fölött tartja a részesedését" -- és ezt sajnos nem honorálták kellőképpen a bírósági ítéletben...

    "de mégha alá is esik, az akkor is az osx érdeme lesz és nem a linuxé." -- deeeehogy, ironikus módon az is a ms érdeme

    "hibahatár alatt stagnál a részesedése" -- gondolom ez a korábbi okoskodás fejlesztett változata
    "még szerver oldalon is megakadt 15% környékén, pedig sokkal nagyobb helyzeti előnyből indult." -- erre meg az előzőre is keserves tapasztalatból azt tudom mondani, hogy a consumer-idiotizmus kemény meghatározója a piacnak. Általában egy cégnél nem a szakma dönt a platformok közt, és az asztali felhasználásnál is sokkal nagyobb szerepet játszik a játékplatform, meg a zoffisz.

    "pl windows 2 éves fejlesztési költsége mondjuk 2 milliárd. ekkor te bemész a boltba és megveszed 30 ezerért" -- hagyjuk már ezt a széllelbélelt igazságot, senkise kért 10 rugót a linuxért, pusztán szemléltették a kevésbé fogékonyak számára -- láthatóan hiába -- hogy ennyibe kerülne egy disztibúció nulláról való kifejlesztése zárt fejlesztési modellben egy cég számára.

    "továbbra sem érted, h mi a bajom azzal, h win verziókat vetsz össze disztribekkel. nincs olyan összehasonlítási alap, ahol suse = xp és redhat = vista." -- felesleges párhuzamos fejlesztésekről volt szó, mire én jeleztem h a különböző disztribúciók közti különbség nagyon nem 11mrd, hanem töredéke, és nem felesleges, mert választhatod/megkapod. Ellenben az 1-2 éven belül bedöglött win verziókkal, amiért ráadásul örömmel fizetett a júzer.

Új hozzászólás Aktív témák