Új hozzászólás Aktív témák

  • FTeR

    addikt

    válasz philoxenia #15 üzenetére

    pont erre a problémára próbáltam rávilágítani. mint mindig most is az alapvető hozzáállást próbálom vitatni.
    pl. ha egy cég sajátmagáról mond jókat, azt többnyire kétkedéssel szokás fogadni. a cikk rendesen ki és tér rá, h elég lényeges dolgokat hagytak figyelmen kívül. mégis az általában kétkedő kollégák most simán elfogadták az állítást.
    én nem vitatom, h egy cégnek 11 milliárdjába kerülne, ha egy linux szintű rendszert próbálna összedobni. csak az én látásmódom szerint ez nemfeltétlen jelenti azt, h milyen jól működik a rendszer, mert sztem szörnyen pazarló és nagyon messze van a hatékonytól. mert hiába teszi be mindenki az ezresét bele, ha csak a tizedének térül meg vagy épp hoz hasznot, mert a többi fejlesztés szimplán eltűnik a süllyesztőbe.

    szerk: van egy harmadik szempont is: egy termék annyi ér amennyit megfizetnek érte :U
    szal a lényeg, h azonos mércével kéne mérni.

    azért az megjegyezném, h teljesen ontopic megjegyzést tettem, mire 3ból egy érdemi reagálás érkezett (még csak a konkurenciát sem én hoztam fel)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák