Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    válasz bambano #39 üzenetére

    Nem, mert nem értettem egyet az első bekezdéssel (személyeskedő hang vételű volt) így emiatt nem tudtam az egész hozzászólás tartalmával azonosulni.

    Személyeskedő volt hasonlóan te kommentedhez, csak te türtőztetted magadat és lágyítva betoltad: ,már akkor is súlyos tudatlanság lenne", ami viszont rohadtul nem illik a kontextusba (jöhettél volna hogy miért nyalom a hátsóját, legyenek saját gondolataim, stb.). Tudatlanság sok minden, csak nem ez. Máskor mielőtt osztod az észt próbáld már meg értelmesen kifejezni magadat, sokkal nagyobb hatást fogsz elérni vele.

    És de, ez egy reklám volt. Nem nagyon láttam még olyat itt, hogy más szolgáltatónak a weboldal megújulásáról írtak volna. Talán azért, mert annyit írni, hogy ,,xy oldal megújult" nem hordoz hírértéket.

    ferq68: Mi troll on, ember, mi troll on? Tudod mit jelent egyáltalán ez a kifejezés?

    [ Szerkesztve ]

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák